Стакан навісний для зубних щіток Alaska Tiger Німеччина
Ванна кімната завжди має випромінювати бездоганну свіжість і навіть стерильність, адже це саме те місце, де ми прагнемо знайти чистоту, привести себе до ладу, змити із себе ранковий сон або суєту дня. Серія Alaska — стане чудовим доповненням Вашої ванної кімнати. Колекція аксесуарів для ванної Alaska уособлює стихію води в зимову пору року. Матовий хром схожий на легкий іній, блакитне скло — дарує легкість і спокій інтер'єру, акуратні округлі силуети аксесуарів — наповнюють Вашу ванну кімнату тихим диханням зимового ранку, наповнюючи тіло чистою енергією води.
Колекція Alaska обов'язково знайде своє місце у Вашій ванній кімнаті, якщо вона оформлена у світлих тонах. Серія аксесуарів для ванної Tiger — це чудова якість, вірність традиціям, що поєднуються з новітніми технологічними тенденціями. У цій колекції ви знайдете такі вироби: склянки для зубних щіток, мильниця, полиця під дзеркало для ванного приладдя, дозатор для рідкого мила, вішалки для рушників, паперотримачі, гачки для рушників і халатів, й йоржик для уніта.
Виробник: Tiger
Колекція Alaska
Країна-виробник Німеччина
Комплектується монтажними елементами
Вага склянки — 411.0 грам
Розмір 89 х 98 х 119 мм
Матеріал:
матове загартоване скло,
матова хромована неіржавка сталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 98 мм |
| Тип | Стакан |
| Ширина | 89 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Розміщення | Настінне |
| Довжина | 119 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Alaska |
| Термін придатності | Необмежений |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 1 366 ₴
- Спосіб упаковки: Блістер-бокс


Відправка з 17 квітня 2026