

Полиця скляна з обмежувачем (50 см) Adex Classic, 050/50c
- Готово до відправки
- Код: 050/50сс
1 515 ₴
Полиця для ванної скляна з обмежувачем, 50 см серія Classic, Andex (Poland).
Серія аксесуарів для ванної кімнати Classic, випускається виробником Andex від самого початку існування виробництва з 1995 року. Колекція виготовлена в класичному стилі, з округлими формами, і поєднується з усіма дизайнерськими задумами.
До складу колекцій входить понад 70 найменувань виробів для ванної кімнати. Тут ви можете знайти всілякі полиці, різних розмірів і модифікацій, мильниці, дозатори, вішалки для рушників і халатів, дзеркала, паперотримачі, йоржики для туалету, склянки для зубних щіток. Саме в цій колекцій ви можете знайти той елемент, якого бракує для вашої ванної кімнати, який максимально корисно наповнить простір кімнати, щоб відчувати комфорт і затишок під час відвідувань ванною.
Ми пропонуємо вам вироби, виготовлені в хромованому колірному варіанті.
Виробник: AdexКолекція Classic
Країна-виробник Польща
Комплектується монтажними елементами
Матеріал:
загартоване скло,
високоякісна хромована латунь
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Колір покриття | Хром |
| Основний колір | Хромований |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Andex |
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | скло |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Classic |
| Термін придатності | Необмежений |
| Тип | Полиця навісна |
| Матеріал | Високоякісна латунь, скло |
| Розміщення | Настінне |
| Корпус (каркас) | Латунь |
- Ціна: 1 515 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання з прозорим вікном


