Керамічна мильниця, серія Amnis, Kraus(USA)
- При створенні аксесуарів ми використовуємо різні елементи дизайну, щоб справити враження і перетворити Ваш особистий простір у воістину унікальне місце затишку і комфорту.
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті з керамічної мильницею з настінним утримувачем
- Міцна латунна конструкція з хромовим покриттям кольору матовий хром кріпиться до стіни і тримає витончену круглу керамічну мильницю
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 54 мм
- Ширина: 107 мм
- Довжина: 137 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 54 мм |
| Виробник | Kraus |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 107 мм |
| Тип мильниці | Настінна |
| Матеріал | Кераміка |
| Країна виробник | США |
| Колір | Білий |
| Довжина | 137 мм |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Amnis |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Матовий хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Мильниця |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴


