Мильниця , серія Imperium, Kraus(USA)
- Kraus пропонує елітний вибір аксесуарів для ванних кімнат, які гарантовано перевищують її функціональність, прикрашаючи інтер'єр ванної кімнати і створюючи простір комфорту та неповторного стилю.
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті зі стильною настінного мильницею Kraus
- Міцна латунна конструкція з хромовим напиленням кольору матовий хром
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 51 мм
- Ширина:127 мм
- Довжина: 124 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 51 мм |
| Виробник | Kraus |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 127 мм |
| Тип мильниці | Настінна |
| Матеріал | Латунь |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Imperium |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Матовий хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Мильниця |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴


