Йоржик для туалету керамічний, серія Fortis, Kraus (USA)
- Kraus, провідний виробник і розробник аксесуарів для ванних кімнат, пропонує кращу серію продуктів, що поєднують в собі революційні технології з естетичним завзяттям до підкорення вершин прекрасного!
- Прикрасьте ванну кімнату стильним йоржиком для туалету
- Інноваційний дизайн, елегантність, стиль і бездоганна якість – ось лише кілька компонентів, які є неодмінними складовими кожного продукту компанії KRAUS!
- Міцний латунний підстаканник з хромовим покриттям і керамічна колба дозатора додадуть вишуканості в будь-який інтер'єр
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 391 мм
- Ширина: 120 мм
- Довжина: 148 мм
- Виготовлено Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина підставки | 148 мм |
| Ширина підставки | 120 мм |
| Країна виробник | США |
| Загальна висота | 391 мм |
| Виробник | Kraus |
| Матеріал ручки | латунь |
| Тип ершика | Настінний |
| Колір | Білий |
| Наявність кришки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Fortis |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Йоржик для туалету |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Матеріал | Латунь |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴



