Змішувач для ванни і душа Venezia Kapadokya хром-пурпурний
- Готово до відправки
- Код: 5010901-03
2 187 ₴
Змішувач для ванни і душа Venezia Kapadokya пурпурний-хром
Турецька компанія Unverdi Armatur з 1969 року займається виготовленням і продажем сантехніки для ванної кімнати та кухні.
Продукція компанії виробляється з високоякісної латуні і має сертифікати:ISO 9001: 2000, EURO TS EN200 і EN817 TS.
Висока інженерія заводу і застосування сучасного обладнання дозволяє отримати конкурентно здатний продукт.
Сантехніка Unverdi Armatur успішно продається в 35 країнах світу.
Асортимент представлений в різних стилях виконання і різної цінової категорії.
З 2015 року ця компанія випускає нову колекцію Venezia.
В ее линейке представлены модели для различных стилей оформления ванной комнаты и кухни: классика, модерн, ретро, хай-тек.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venezia |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поворотний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина виливу | 177 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром-пурпурний |
- Ціна: 2 187 ₴








