Змішувач для умивальника Venezia Kapadokya хром-пурпурний
- Готово до відправки
- Код: 5010904-03
2 133 ₴
Одинважільний змішувач для умивальника Venezia Kapadokya пурпурний-хром
Турецька компанія Unverdi Armatur з 1969 року займається виготовленням і продажем сантехніки для ванної кімнати та кухні.
Продукція компанії виробляється з високоякісної латуні і має сертифікати:ISO 9001: 2000, EURO TS EN200 і EN817 TS.Высокая инженерия завода и применение современного оборудования позволяет получить конкурентно способный продукт.
Сантехника Unverdi Armatur успешно продается в 35 странах мира.
Ассортимент представлен в разных стилях исполнения и различной ценовой категории.
С 2015 года данная компания выпускает новую коллекцию Venezia.
В ее линейке представлены модели для различных стилей оформления ванной комнаты и кухни: классика, модерн, ретро, хай-тек.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venezia |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Висота виливу | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром-пурпурний |
- Ціна: 2 133 ₴









