Полиця до ванної, навісна на душову кабінку, серія Sanibella, Andex (Poland).
Дві глибокі кошики, 4 гачка.
Монтаж не вимагає свердління отворів.
Поличка підвішується на стінку душової кабіни
Серія аксесуарів для ванної кімнати Sanibella - характеризується більш делікатними формами.Вона відмінно підходить як для невеликих ванних кімнат, так і для ванних мають велику площу, завдяки своєму дизайну в мінімалістичному стилі. В наявності колекції понад 35 елементів, виготовлених вироби з високоякісної латуні, обробленої хромовим напиленням і загартованого скла.
У цій колекції Ви знайдете все необхідне для комфортного відвідування вашої ванної кімнати. Колекція складається з таких предметів як : дозатори для рідкого мила, мильниці, полички ( скляні та металеві ), тримачі туалетного паперу, власники і склянки для зубних щіток, гачки і вішалки для рушників і халатів, вішалки для рушників різних форм та модифікацій, йоржики для унітазу, навісні полиці для душових кабін, дзеркала і світильники для ванної.
Виробник : Andex
Колекція Sanibella
Країна виробник Польща
Матеріал:
високоякісна хромована латунь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Andex |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Форма полиці | пряма |
| Тип меблів | полиця |
| Стан | Новий |
| Основний колір | Хромований |
| Колір покриття | Хром |
| Серія | Sanibella |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 211 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Полиці | латунь |
| Матеріал | Високоякісна латунь |
| Тип | Полиця навісна |
| Тип встановлення | Навісна |
| Колекція | Sanibella |
| Термін придатності | Необмежений |
| Корпус (каркас) | Латунь |
- Ціна: 5 776 ₴




