Полицяка потрійна для душу, навісна на душову кабінку, серія Sanibella, Andex (Poland).
Дві глибокі + 1 великий кошики, 4 гачка.
Серія аксесуарів для ванної кімнати Sanibella - характеризується більш делікатними формами. Для невеликих кімнат, як і для внучених великої площі, завдяки дизайну в міймістичному стилі. Існує понад 35 елементів, виготовлених з високоякісних виробів Латинська, оброблена хромовим напиленням і загартоване скло.
У цій збірці Ви знайдете все необхідне для комфортного візиту вашої ванної кімнати. Збірка складається з таких речей, як : дозатори для рідкого мила, милиці, полиці ( скляні та металеві), держаки туалетного паперу, держаки і склянки для зубних щічок, гачки та вішалки для рушників і халатів, вішалки для рушники різних форм і модифікацій, ершики для туалету, навісні полички для душових кабінок, дзеркала і світильники для ванни.
Виробник: Addex
Збірка Sanibella
Країна виробник Польща
Матеріал:
високоякісна хромована латунь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Andex |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма полиці | пряма |
| Тип меблів | полиця |
| Стан | Новий |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 211 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Матеріал | Високоякісна латунь |
| Тип | Полиця навісна |
| Колекція | Sanibella |
| Термін придатності | Необмежений |
| Корпус (каркас) | Латунь |
- Ціна: 7 080 ₴




