Дзеркальна панель TrM-100
Опис:
Дзеркальне полотно наклеєне на щит із ДСП завтовшки 16 мм, боковини ( рамка) з МДФ завтовшки 16 мм.
Поверхня меблів покрита високо глянсовою емаллю білого кольору.
Дзеркальне полотно з фацетом
Укомплектовано інтер'єрним LED-освітлення (світлодіодна стрічка)
Електрична частина виробу має клас енергоощадження — А
Комплектується двома регульованими навісами
Дзеркальна панель універсальна, нею можна укомплектувати тумбами інших серій.
Дзеркало виготовлене з вологостійкого полотна и предназначенпро для експлуатації в приміщеннях із підвищеною вологістю.
Габаритні розміри (Ш*В*Г): 1000*600*80 мм.
Відчуйте натхнення...
Серія «Torino» — це відкрита, повітряна атмосфера. Використання внутрішньої підсвітки породжує гру світла та вносить легкість і прозорість в інтер'єр ванної кімнати. Меблі мають чудовий вигляд: підсвітка додає простору романтики, казковості та драйву.
Серія «Torino» для тих, хто цінує сучасний дизайн і, звичайно ж, впевнений у своїх бажаннях!
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не відповідає за зміни внесені виробником.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Основний колір | Білий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | пряме |
| Виробник | Botticelli |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
| Корпус | ДСП, МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
- Ціна: 9 150 ₴





Відправка з 14 квітня 2026