Тумба до ванної Tr-100 з умивальником "Marlen-100", серія Torino, фабрика Botticelli ( Україна )
Колір виробу: білий глянець
Тумба Tr-100 з умивальником "Marlen-100"
Корпус виготовлений з МДФ одностороннього ламінування товщиною 22 мм, фасадні частини - з МДФ одностороннього ламінування 16 мм, дно ящиків з ДСП білого кольору товщиною 16 мм
Поверхня меблів покриті високоглянцевої емаллю ультрафіолетового затвердіння (4 шари) з високим ступенем глянцю і твердістю покриття, клас емісії Е1 (безпечно для використання в дитячих садах)
В конструкції передбачений підведення і відведення води за європейськими стандартами.
Два висувних скриньки встановлюються з металевими боковинами на прихованих напрямних з функцією самодотягивания повного висунення типу InnoTech виробник Неttich , що забезпечує м'яке закриття.
Меблі підвісна, в тумби вмонтовані регульовані навіси.
Тумба укомплектована LED-освітленням (світлодіодною стрічкою), яка розміщена у пластмасовому коробі між фасадами, електрична частина виробу має клас енергозбереження - А
Умивальниками "MARLEN-100" з штучного каменю, виробник Marmorin (Польща), розмірами
1000х20(120)х500 (ш*в*г).
Габаритні розміри тумби
без умивальника (Ш*В*Г): 1000*480*500 мм,
з умивальником (Ш*В*Г): 1000*500*500 мм
Відчуйте натхнення...
Серія «Torino» – це відкрита, повітряна атмосфера. Використання внутрішнього підсвічування породжує гру світла і вносить легкість і прозорість в інтер'єр ванної кімнати. Меблі виглядає чудово: підсвічування додає простору романтики, казковості і драйву.
Серія «Torino» для тих, хто цінує сучасний дизайн і, звичайно ж, упевнений в своїх бажаннях!
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Botticelli |
| Країна виробник | Україна |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма тумби | пряма |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Вологостійкість | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал раковини | Штучний камінь |
- Ціна: 19 500 ₴










