Пенал Botticelli Torino TrP-170 білий
- Під замовлення
- Код: TRP-170
Відправка з 13 квітня 202611 500 ₴
Пенал у ванну Torino Trp-170, серія Torino, фабрика Botticelli (Україна)
Колір виробу: білий глянець
Опис:
Корпус виготовлений із МДФ однобічного ламінування завтовшки 22 мм, фасадні частини — з МДФ однобічного ламінування 16 мм, задня стінка — з ДВП завтовшки 3,2 мм.
Поверхня меблів покриті високоглянсовою білою емаллю ультрафіолетового затвердіння (4 шари) з високим ступенем глянцю та твердістю покриття, класом емісії Е1 (безпечно для використання навіть у дитячих садках)
Пенал складається з двох відділень, внутрішній простір кожного з них розділений двома поличками, виготовлених із ламінованого ДСП білого кольору завтовшки 16 мм.
Докладніше: http://www.mebline.com.ua/product-52996/penal-trp-120-torino-botticelli
Інтернет Лінія Мебелі. MEBLINE
Докладніше: http://www.mebline.com.ua/product-52996/penal-trp-120-torino-botticelli
Інтернет Лінія Мебелі. MEBLINE
Докладніше: http://www.mebline.com.ua/product-52996/penal-trp-120-torino-botticelli
Інтернет Лінія Мебелі. MEBLINE
Двері навішуються на петлі з довідниками Soft Close (Hettich), що забезпечує плавне, м'яке закривання.
Пенал підвісний, вмонтовані два регульовані навіси.
Пенал укомплектована LED-освітленням (світлодіодною стрічкою), яке розміщене в пластмасовому коробі між фасадами, електрична частина виробу має клас енергоощадження — А
Пенал — універсальний: у разі розвороту на 180° може бути як правостороннім, так і лівобічним.
Габаритные розміри (Ш*В*Г): 330*1700*345 мм.
Відчуйте натхнення...
Серія «Torino» — це відкрита, повітряна атмосфера. Використання внутрішньої підсвітки породжує гру світла та вносить легкість і прозорість в інтер'єр ванної кімнати. Меблі мають чудовий вигляд: підсвітка додає простору романтики, казковості та драйву.
Серія «Torino» для тих, хто цінує сучасний дизайн і, звичайно ж, впевнений у своїх бажаннях!
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не відповідає за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Дверка | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Botticelli |
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Корпус | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Вологостійкість | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення | Навісний (настінний) |
- Ціна: 11 500 ₴








