Кухонна мийка KHF203-33, Kraus (USA)
- Додайте елегантності Вашої кухні унікальною мийкою від Kraus
- Мийка ручної роботи привнесе у Вашу кухню елемент витонченого шику
- Завдяки виносної панелі, мийка компактна і ідеально впишеться в кухні всіх розмірів
- Для зручності роботи внутрішній простір мийки розділене на дві чаші
- Раковина зроблена з 1,5 мм нержавіючої сталі T-304 преміум класу. Склад композиту 18:10 хром/нікель
- Рельєф дна виконаний вручну для зручного стоку води
- Перший зливний сифон - зі знімною кошиком - вловлює більшу кількість сміття і легко очищається; другий сифон – стандартний і при натисканні фіксує стік води
- Матове покриття низу мийки стійке до подряпин
- Антишумовые накладки пом'якшують звук ударів від посуду і води, що ллється,
- У комплекті з Кухонною мийкою Kraus йде:
- Знімні донні сітки з полірованої сталі
- Донні фільтри води з нержавіючої сталі
- Рушник кухонне
- Монтажні та установчі кронштейни, вирізної шаблон-лекало
- Розміри:
- Довжина 835 мм х Ширина х 527 мм х Висота 254 мм (габарити)
- Довжина 442 мм х Ширина х 406 мм х Висота 254 мм (розміри першої чаші)
- Довжина 297 мм х Ширина х 406 мм х Висота 254 мм (розміри другої чаші)
- Виготовлено Kraus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Kraus |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін придатності | Необмежений |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Глибина чаші | 25.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 350 ₴











