Дзеркальна шафа Juventa Savona SvM-70 New для ванної
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SvM-70 New
7 452 ₴
6 334,20 ₴
Показати оптові ціниДзеркало з підсвічуванням для ванної кімнати JUVENTA Savona SvM-70 New
Опис та характеристики дзеркальної шафки Ювента Savona SvM-70 New
- Колір: Білий глянець;
- Верхня частина й боковини корпусу виготовлені з білого ламінованого МДФ товщиною 16 мм, нижня частина корпусу - з ламінованого ДСП товщиною 16 мм, фасадні частини (дверцята) - з ламінованого ДСП 18 мм, задня стінка - із ДВП товщиною 3,2 мм;
- Корпус покритий високоглянцевої емаллю білого кольору
- Дзеркальна шафа має одне відділення за двома дверцятами, внутрішній простір розділений двома поличками з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм;
- Дверці навішуються на накладні петлі з доводчиками (система "Soft Close"), що забезпечує їх плавне та безшумне закриття;
- Дзеркальне полотно приклеєне на основу за допомогою еластичного клею, який не пошкоджує амальгаму і забезпечує надійну фіксацію, дзеркальне полотно наклеєно зовні на дверях;
- Ручки виготовлені з алюмінієвого профілю і пофарбовані в білий колір;
- Дзеркальна шафа оснащена LED-світильником шириною 300 мм, зверху дзеркальної шафи виведений провід для підключення електричної частини;
- Дзеркало виготовлено з вологостійкого дзеркального полотна і призначене для експлуатації в приміщеннях з підвищеною вологістю;
- Вмонтовані регульовані навіси для кріплення до стіни.
Габаритні розміри Дзеркала Juventa Savona SvM-70 New:
- Висота 70 см, висота зі світильником 75.2 см;
- Ширина 70 см;
- Глибина 14 см, с урахуванням світильника 21 см;
- Вага 18 кг
Гарантія на дзеркало у ванну Juventa Savona SvM-70 New від виробника 24 місяці.
Безкоштовна доставка дзеркала для ванної JUVENTA Savona SvM-70 New.
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Дзеркальної шафи з підсвічуванням для ванни Juventa Savona SvM-70 New:

Меблі для ванної серій "Savona"
Меблі для ванної серії «Савона» відрізняють мінімалізм, функціональність, різноманітність розмірів і цінова доступність. Цей універсальний комплект чудово впишеться у ванну кімнату будь-якого розміру. Оригінальний стиль меблів припаде до душі практичним сучасним людям.
Дзеркало з підсвічуванням у ванну кімнату Juventa Savona SvM-70 New Ви можете замовити та купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Дзеркала з LED підсвічуванням Juventa Savona SvM-70 New:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Дверка | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало |
| Полиці | скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 20 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | пряме |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Серія | Savona |
| Підсвітка (тип ламп) | Світлодіодна |
- Ціна: 6 334,20 ₴









