Йоржик для туалету керамічний підлогу, серія Apollo, Kraus(USA)
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті з ексклюзивним покриттям йоржиком для туалету KEA-16532 від Kraus.
- Міцна латунна конструкція з хромовим напиленням
- Має вишукану обробку з кераміки з художнім візерунком
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 500 мм
- Ширина: 105 мм
- Довжина: 130 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал підставки | Кераміка |
| Довжина підставки | 130 мм |
| Ширина підставки | 105 мм |
| Країна виробник | США |
| Матеріал ручки | латунь |
| Виробник | Kraus |
| Загальна висота | 500 мм |
| Тип ершика | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Apollo |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Хром |
| Тип | Йоржик для туалету |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴



