Ершик для туалета керамический , серия Apollo, Kraus(USA)
- Придайте элегантности Вашей ванной комнате с эксклюзивным ёршиком для туалета с настенным держателем KEA-16531 от Kraus.
- Прочная латунная конструкция с хромовым напылением
- Имеет изысканную отделку из керамики с художественным узором
- Легко устанавливается и обслуживается
- Комплектуется монтажными элементами
- Размеры:
- Высота: 500 мм
- Ширина: 105 мм
- Длина: 130
- Производитель Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал підставки | Кераміка |
| Довжина підставки | 130 мм |
| Ширина підставки | 105 мм |
| Країна виробник | США |
| Матеріал ручки | латунь |
| Виробник | Kraus |
| Загальна висота | 500 мм |
| Тип ершика | Настінний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Хром |
| Тип | Йоржик для туалету |
| Гарантійний термін | 12 |
| Колекція | Apollo |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Матеріал | Латунь |
| Тип кріплення | Гвинтове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 150 ₴



