
Керамічний стакан для зубних щіток Apollo KEA-16504CH
- В наявності
- Код: KEA-16504CH
3 950 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стакан керамічний для зубних щіток, серія Apollo, Kraus(USA)
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті з ексклюзивним настінним керамічним склянкою з держателем KEA-16504 від Kraus.
- Міцна латунна конструкція з хромовим напиленням тримає витончений стаканчик
- Має вишукану обробку з кераміки з художнім візерунком
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 175 мм
- Ширина: 75 мм
- Довжина: 102
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 175 мм |
| Виробник | Kraus |
| Тип | Стакан |
| Ширина | 75 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Розміщення | Настінне |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Apollo |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип встановлення | Навісний (настінний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 950 ₴


