Керамічна мильниця, серія Apollo, Kraus(USA)
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті з ексклюзивною мильницею з держателем KEA-16503 від Kraus.
- Міцна латунна конструкція з матово-хромовим напиленням
- Має вишукану обробку з кераміки з художнім візерунком
- Легко встановлюється і обслуговується
- Розміри:
- Висота: 108 мм
- Ширина: 113 мм
- Довжина: 120 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 108 мм |
| Виробник | Kraus |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 113 мм |
| Тип мильниці | Настінна |
| Матеріал | Кераміка |
| Країна виробник | США |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Apollo |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Матовий хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Мильниця |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴



