Крючок двойной для ванной , серия Apollo, Kraus(USA)
- Придайте элегантности Вашей ванной комнате с эксклюзивным крючком от Kraus!
- Инновационный дизайн, элегантность, стиль и безупречное качество – вот всего лишь несколько компонентов, которые являются непременными составляющими каждого продукта компании KRAUS!
- Подвійний гачок Kraus Apollo KEA-16501 має привабливий дизайн
- Міцна латунна конструкція з хромовим напиленням кольору темний шоколад
- Має вишукану обробку з кераміки з художнім візерунком
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 66 мм
- Ширина: 76 мм
- Довжина: 76 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 66 мм |
| Тип тримача | Гачок |
| Виробник | Kraus |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 76 мм |
| Країна виробник | США |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Місткість рушників | 2 |
| Довжина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Apollo |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Темний шоколад |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴



