Тримач для туалетного паперу, серія Amnis, Kraus(USA)
- Продукція Kraus володіє унікальним дизайном і неперевершеним якістю
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті зі стильним тримач туалетного паперу з кришкою Kraus
- Вишукана колекція
- Міцна латунна конструкція в хромовом покритті кольору матовий хром
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 178 мм
- Ширина: 168 мм
- Довжина: 66 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 178 мм |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Виробник | Kraus |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Місткість рулонов | 1 |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Ширина | 168 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал | Латунь |
| Країна виробник | США |
| Наявність кришки | Так |
| Довжина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Матовий хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Колекція | Amnis |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 250 ₴



