Дозатор для рідкого мила на одне кріплення 562cc, серія Sanibella, Andex (Poland).
Серія аксесуарів для ванної кімнати Sanibella - характеризується делікатнішими формами. Вона чудово підходить як для невеликих ванних кімнат, так і для ванних, що мають велику площу, завдяки своєму дизайну в мінімалістичному стилі. В наявності колекції понад 35 елементів, виготовлених із високоякісної латуні, обробленої хромовим напиленням і загартованого скла.
У цій колекцій Ви знайдете все необхідне для комфортного відвідування вашої ванної кімнати. Колекція складається з предметів, як-от: дозатори для рідкого мила, мильниці, полиці ( скляні та металеві), тримачі туалетного паперу, тримачі та склянки для зубних щіток, гачки та вішалки для рушників і халатів, вішалки для рушників різних форм і модифікацій, йоржики для унітаза, навісні полиці для душових кабін, дзеркала та світильники для ванної.
Виробник: Adex
Колекція Sanibella
Країна-виробник Польща
Комплектується монтажними елементами
Матеріал:
матове скло;
високоякісна хромована латунь
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 16.4 см |
| Ширина | 7.1 см |
| Глибина | 11.3 см |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Andex |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sanibella |
| Термін придатності | Необмежений |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Гарантійний термін | 60 |
| Тип | Дозатор для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Матеріал | Високоякісна латунь, скло |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Настінне кріплення | Так |
- Ціна: 1 128 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання з прозорим вікном




