


Тримач для туалетного паперу з кришкою Pyramid
- Готово до відправки
- Код: 3266
Відправка з 18 квітня 20261 690 ₴
Тримач для туалетного паперу з кришкою серія Pyramid, Tiger (Німеччина)
Пропонуємо Вашу увагу серію аксесуарів для ванної кімнати Pyramid. Елегантне поєднання хромованої поверхні й елементів сатину, нададуть Вашій ванній кімнаті неповторної атмосфери вишуканості. Серії аксесуарів для ванни Pyramid виготовлені в формі конусів-пірамід і відбиває класичний стиль.
Німецький бренд TIGER має довгу історію і гарантує своїм покупцям надійність і якісність продукції. Аксесуари для ванної кімнати Pyramid, тішитимуть і захоплюватимуть Вас щодня.
У цій колекції ви знайдете такі вироби: склянки для зубних щіток, мильниця, полиця під дзеркало для ванного приладдя, дозатор для рідкого мила, вішалки для рушників, паперотримачі, гачки для рушників і халатів, й йоржик для уніта.
Виробник: Tiger
Колекція Pyramid
Країна-виробник Німеччина
Комплектується монтажними елементами
Матеріал:
латунь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 134 мм |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Місткість рулонов | 1 |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Ширина | 134 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Матеріал | Латунь |
| Наявність кришки | Так |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Pyramid |
| Термін придатності | Необмежений |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Гарантійний термін | 12 |
| Настінне кріплення | Так |
- Ціна: 1 690 ₴
- Спосіб упаковки: Блістер-бокс


