Стакан для зубних щіток настільний Kugu Versace Freestand 250A, бронза
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VF250A
1 658 ₴
Показати оптові ціниСтакан для зубних щіток настільний керамічний Versace Freestand 250A бронза , Kugu (Туреччина)
Турецька компанія KUGU з 1992 року займається виготовленням і продажем стильних аксесуарів для ванної кімнати.
Продукція компанії виготовляється з високоякісних матеріалів і на сучасному обладнанні (Туреччина, Німеччина, Тайвань).
Висока інженерія заводу і застосування сучасних верстатів дозволяють отримати конкурентоспроможний продукт.
Асортимент аксесуарів для ванних кімнат представлений в різних стилях виконання і різної цінової категорії.
Лінійка аксесуарів для ванної кімнати KUGU складається з 18 серій. Кожна серія являє певний стиль оформлення: класика, модерн, ретро стиль і напрямок хай – тек.
Продукція турецької компанії KUGU успішно продається в 15 країнах світу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір покриття | Бронза |
| Розміщення | Настільне |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Діаметр | 87 мм |
| Висота | 110 мм |
| Колір | Бронза |
| Тип | Стакан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь, кераміка |
- Ціна: 1 658 ₴


