Дозатор для рідкого мила настільний Kugu Versace Freestand 230C, хром
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VF230C
2 681 ₴
Показати оптові ціниДозатор для рідкого мила настільний керамічний Versace Freestand 230C хром , Kugu (Туреччина)
Турецька компанія KUGU з 1992 року займається виготовленням і продажем стильних аксесуарів для ванної кімнати.
Продукція компанії виготовляється з високоякісних матеріалів і на сучасному обладнанні (Туреччина, Німеччина, Тайвань).
Висока інженерія заводу і застосування сучасних верстатів дозволяють отримати конкурентоспроможний продукт.
Асортимент аксесуарів для ванних кімнат представлений в різних стилях виконання і різної цінової категорії.
Линейка аксессуаров для ванной комнаты KUGU состоит из 18 серий. Каждая серия представляет определенный стиль оформления: классика, модерн, ретро стиль и направление хай – тек.
Продукция турецкой компании KUGU успешно продается в 15 странах мира.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kugu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип управління | Механічне |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Поверхня | Глянцева |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17.5 см |
| Ширина | 9 см |
| Глибина | 9 см |
| Діаметр | 9 см |
| Об`єм | 0.3 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь, кераміка |
| Матеріал виготовлення | Кераміка |
| Колір покриття | Хром |
- Ціна: 2 681 ₴


