



Мильниця решітка Tiger Boston, 3032
- Готово до відправки
- Код: 3032
Відправка з 17 квітня 20262 799 ₴
Мильниця з неіржавкої сталі для ванної кімнати серій Boston, Tiger (Germany)
Елегантні та сучасні металеві аксесуари для ванної — BOSTON Tiger.
Ванна кімната — це неймовірний простір для самовираження і креативу, позаяк це місце приховане від сторонніх очей і ми можемо впевнено втілити в , нею усі наші найсміливіші задуми та бажання, не замислюючись, що скажуть «другі». Однак, більшості з нас хочеться мати гармонійну і функціональну кімнату, де все буде під рукою, а інтер'єр даватиме відчуття надійності та стабільності. Дизайнери та художники компанії Tiger постійно працюють у цьому напрямку, проєктуючи і створюючи прості, але практичні та стильні аксесуари для ванної кімнати, що мають широкий попит всієї Європи. Кілька років тому була створена серія металевих аксесуарів для ванної BOSTON Tiger. Колекція BOSTON Tiger відразу стала бестселером на ринку туалетного приладдя. Не секрет, що неіржавка сталь є універсальним і перевіреним матеріалом, вона легко миється, міцна та стійка до специфічної атмосфери в ванної. Серія максесуарів для ванної BOSTON Tiger, виготовлена з неіржавкої сталі та має приємну фактурну поверхню. Аксесуари з неіржавкої сталі чудово вписуються в будь-який інтер'єр, а круглі прості форми колекції BOSTON Tiger стануть гідним доповненням будь-якого дизайну стримано консервативного до сміливого та провокаційного.
Аксесуари для ванної кімнати Boston Tiger виготовлені з неіржавкої сталі та загартованого скла.
Виробник: Tiger
Колекція Boston
Країна-виробник Німеччина
Комплектується монтажними елементами
Розмір 106 х 50 х 200 мм
Матеріал:
неіржавка сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип мильниці | Настінна |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Boston |
| Термін придатності | Необмежений |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Мильниця |
| Розміщення | Настінне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 2 799 ₴
- Спосіб упаковки: Блістер-бокс


