


Кухонний змішувач Grohe BauLoop 31368000
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 31368001
5 151 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач для кухні BauLoop 31368000, Grohe (Німеччина)
Кухонний змішувач одинважільний.
Колір покриття: хром
Керамічний картрідж 28 ММ Grohe 46580000

Картридж з технологією GROHE LongLife® забезпечує плавне і точне регулювання натиску і температури води.
Плавність ходу важеля забезпечує точність і легкість управління потоком води, а також максимальний комфорт при користуванні змішувачем протягом усього терміну служби.

GROHE SmoothTurn. Завдяки поворотному виливу цей змішувач забезпечує максимальний комфорт при мінімальних зусиллях. Це особливо зручно при використанні миття з двома чашами. GROHE SmoothTurn – забезпечує плавний поворот виливу в змішувачі Grohe.

Покриття GROHE StarLight®, технологія якого забезпечує довговічність. Бездоганне зносостійке покриття, спеціально розроблене таким чином, щоб протистояти забруднень і стирання. Завдяки цьому воно зручно в догляді і зберігає первісний вигляд протягом багатьох років.
Конструктивні рішення системи GROHE's QuickFix® забезпечують переваги при монтажі продукції. Технологія GROHE QuickFix® економить до 40% витрат часу на монтаж, роблячи процес більш простим, швидким і зручним
GROHE BauLOOP
Дизайн, який підкреслює чистоту ліній сучасної архітектури. Змішувач BauLoop привнесе в інтер'єр відчуття легкості завдяки своєму ефектному дизайну з важелем у формі петлі і циліндричним корпусом. Ця колекція, в якій застосовуються фірмові елементи дизайну GROHE.
Комплект кріплення і шланги підключення входять в комплектацію.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем.
Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 223 мм |
| Висота виливу | 207 мм |
| Висота | 332 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Діаметр керамічного картриджа | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Серія | BauLoop |
- Ціна: 5 151 ₴


