Змішувач для кухонного миття Essense 30270000, Grohe (Німеччина)
Кухонний змішувач одноважільний з висувною 2-режимної лійкою.
Колір покриття: хром
Керамічний картрідж 28 ММ Grohe 46580000

Технологія GROHE SilkMove® , застосовувана в картриджі, що забезпечує плавність управління важелем.
Змішувач оснащений механізмом плавного регулювання температури і напору води, за рахунок якого важіль управляється легко протягом багатьох років експлуатації.

GROHE SmoothTurn. Завдяки поворотному виливу цей змішувач забезпечує максимальний комфорт при мінімальних зусиллях. Це особливо зручно при використанні миття з двома чашами. GROHE SmoothTurn – забезпечує плавний поворот виливу в змішувачі Grohe.

Покриття GROHE StarLight®, технологія якого забезпечує довговічність. Бездоганне зносостійке покриття, спеціально розроблене таким чином, щоб протистояти забруднень і стирання. Завдяки цьому воно зручно в догляді і зберігає первісний вигляд протягом багатьох років.
Конструктивні рішення системи GROHE's QuickFix® забезпечують переваги при монтажі продукції. Технологія GROHE QuickFix® економить до 40% витрат часу на монтаж, роблячи процес більш простим, швидким і зручним

Cопла душевых поверхностей изготавливаются из многокомпонентного силикона по технологии SpeedClean, благодаря которой предотвращается образования известковых отложений на душевых дисках.
Dытереть тканью или рукой - это все, что требуется для удаления накипи.

Технология Grohe EasyDock, означает облегчённое использование выдвижной части излива смесителя. Лейка автоматически возвращается на место.
GROHE Essence серия отличается гармоничным и современным декоративным решением, а также создает возможности для реализации изобретательных интерьерных замыслов и прогрессивных технологий в оснащении.
Комплект крепления и шланги подключения входят в комплектацию.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем.
Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Довжина виливу | 204 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 28 мм |
| Висота виливу | 315 мм |
| Висота | 348 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Серія | Essence |
- Ціна: 17 289 ₴








