Змішувач для кухні Eurosmart Cosmopolitan 30193000, Grohe (Німеччина)
Кухонний змішувач одинважільний.
Колір покриття: хром
Керамічний картрідж 35 ММ Grohe 46374000

Технологія GROHE SilkMove® , застосовувана в картриджі, що забезпечує плавність управління важелем.
Змішувач оснащений механізмом плавного регулювання температури і напору води, за рахунок якого важіль управляється легко протягом багатьох років експлуатації.

Покриття GROHE StarLight®, технологія якого забезпечує довговічність. Бездоганне зносостійке покриття, спеціально розроблене таким чином, щоб протистояти забруднень і стирання. Завдяки цьому воно зручно в догляді і зберігає первісний вигляд протягом багатьох років.
Конструктивні рішення системи GROHE's QuickFix® забезпечують переваги при монтажі продукції. Технологія GROHE QuickFix® економить до 40% витрат часу на монтаж, роблячи процес більш простим, швидким і зручним
Колекція Eurosmart Cosmopolitan, в якій втілилися головні цінності мінімалістичного стилю, – сьогоднішній фаворит серед обладнання для ванної кімнати. Завдяки конусоподібному переходу від змішувача до рукоятки важеля, силует змішувача виглядає витонченим не в збиток грунтовності, а сяюче хромоване покриття GROHE StarLight® вигідно його підкреслює.
Комплект кріплення і шланги підключення входять в комплектацію.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 140 град. |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Довжина виливу | 221 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Висота виливу | 144 мм |
| Висота | 207 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Серія | Eurosmart Cosmopolitan |
- Ціна: 5 559 ₴






