Кухонний змішувач з висувною лійкою Grohe Minta 32168000
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 32168000
14 739 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач для кухонного миття Minta 32168000, Grohe (Німеччина)
Кухонний змішувач одноважільний з висувною лійкою.
Колір покриття: хром
Керамічний картрідж 46 ММ Grohe 46048000

Технологія GROHE SilkMove® , застосовувана в картриджі, що забезпечує плавність управління важелем.
Змішувач оснащений механізмом плавного регулювання температури і напору води, за рахунок якого важіль управляється легко протягом багатьох років експлуатації.

GROHE SmoothTurn. Завдяки поворотному виливу цей змішувач забезпечує максимальний комфорт при мінімальних зусиллях. Це особливо зручно при використанні миття з двома чашами. GROHE SmoothTurn – забезпечує плавний поворот виливу в змішувачі Grohe.

Покриття GROHE StarLight®, технологія якого забезпечує довговічність. Бездоганне зносостійке покриття, спеціально розроблене таким чином, щоб протистояти забруднень і стирання. Завдяки цьому воно зручно в догляді і зберігає первісний вигляд протягом багатьох років.
Конструктивні рішення системи GROHE's QuickFix® забезпечують переваги при монтажі продукції. Технологія GROHE QuickFix® економить до 40% витрат часу на монтаж, роблячи процес більш простим, швидким і зручним
Технологія Grohe EasyDock, означає полегшене використання висувної частини виливу змішувача. Лійка автоматично повертається на місце.
Современные минималистичные пространства требуют внимания к деталям. Для того чтобы добиться гармоничного соотношения формы и функций, необходимо продумать все элементы. Смесители Grohe Minta выпускаются в трех модификациях – с изливами U-образной, С-образной и L-образной форм, причем внешнее изящество изливов дополняется практичностью выдвижных леек, которыми они оснащены. Элегантные рукоятки рычагов отличаются плавностью и легкостью хода благодаря технологии GROHE SilkMove®, а хромированное покрытие, выполненное по технологии GROHE StarLight®, гарантує збереження первозданного вигляду виробу на довгі роки.
Комплект кріплення і шланги підключення входять в комплектацію.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Довжина виливу | 217 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 46 мм |
| Висота виливу | 293 мм |
| Висота | 329 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Серія | Minta |
- Ціна: 14 739 ₴







