Змішувач для кухонного миття Minta 32917000, Grohe (Німеччина)
Кухонний змішувач одинважільний.
Колір покриття: хром
Керамічний картрідж 46 ММ Grohe 46048000

Технологія GROHE SilkMove® , застосовувана в картриджі, що забезпечує плавність управління важелем.
Змішувач оснащений механізмом плавного регулювання температури і напору води, за рахунок якого важіль управляється легко протягом багатьох років експлуатації.

GROHE SmoothTurn. Завдяки поворотному виливу цей змішувач забезпечує максимальний комфорт при мінімальних зусиллях. Це особливо зручно при використанні миття з двома чашами. GROHE SmoothTurn – забезпечує плавний поворот виливу в змішувачі Grohe.

Покриття GROHE StarLight®, технологія якого забезпечує довговічність. Бездоганне зносостійке покриття, спеціально розроблене таким чином, щоб протистояти забруднень і стирання. Завдяки цьому воно зручно в догляді і зберігає первісний вигляд протягом багатьох років.
Конструктивні рішення системи GROHE's QuickFix® забезпечують переваги при монтажі продукції. Технологія GROHE QuickFix® економить до 40% витрат часу на монтаж, роблячи процес більш простим, швидким і зручним
Сучасні мінімалістичні простору вимагають уваги до деталей. Для того щоб домогтися гармонійного співвідношення форми і функцій, необхідно продумати всі елементи. Змішувачі Grohe Minta випускаються в трьох модифікаціях – з изливами U-подібної, З-образної і L-подібної форми, причому зовнішнє витонченість изливов доповнюється практичністю висувних лійок, якими вони оснащені. Елегантні рукоятки важелів відрізняються плавністю і легкістю ходу завдяки технології GROHE SilkMove®, а хромоване покриття, виконане за технологією GROHE StarLight®, гарантує збереження первозданного вигляду виробу на довгі роки.Комплект кріплення і шланги підключення входять в комплектацію.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Довжина виливу | 223 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 46 мм |
| Висота виливу | 231 мм |
| Висота | 356 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Серія | Minta |
- Ціна: 11 679 ₴








