
Урна з педаллю для сміття QT Liberty CRM 1149, 5 л.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: QTLIBCRM1149
923 ₴
Показати оптові ціниУрна з педаллю для сміття Liberty CRM1149, Q-Tap (54)
Відро виготовлене з неіржавкої сталі, місткість: 5 л.
Колір: хром
Усередині розміщена додаткова ємність із ручкою.
ширина 20 мм
глибина: 255мм
висота: 280мм
Компанія Q-TAP Sanitary Ware CO., LTD. є великомасштабним виробником картриджних, буксових змішувачів, душових стійок і аксесуарів ТМ Q-TAP, де продукція проходить процес від проєктування до контролю якості.Благодаря наявності висококласного виробничого обладнання, завод-виробник задовольняє потреби клієнтів у всьому світі та отримує високу оцінку та довіру від закордонних клієнтів. Компанія-виробник славиться сучасним обладнанням, злагодженою командою професійних працівників і науково-дослідною лабораторією.Болеє 30 років продукція ТМ Q-TAP отримує сертифікати BSCI, ISO9001, ISO14001, CE, CUPC, CSA, WRAS, ROHS, ACS, які підтверджують високу якість виробів.Філософія компанії — " Працьовитість. Репутація. Чесність. Інновації." Ця політика компанії спрямована на популяризацію бренда поза межами країни-виробника та підвищення якості на виробництві, так само постійно здійснюється робота над поліпшенням сервісу
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 200 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 280 мм |
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Колір | Хром |
| Тип | Урна для сміття |
| Колекція | Liberty |
| Термін придатності | Необмежений |
- Ціна: 923 ₴


