Умивальник для ванної кімнати Aqua 62, білий, виробник Newarc ( Туреччина)
Умивальник керамічний накладної.
Колір виробу: білий.
Ширина: 61,5 см
Глибина: 41 см
Висота: 11,5 см
Турецька компанія Newarc виготовляє продукцію санітарно-технічного призначення вже більше 50 років. У розпорядженні компанії є два заводи, один з яких знаходиться в місті Чорлу. На цьому заводі Newarc виробляє вироби з кераміки (керамічні умивальники, керамічні підлогові унітази, керамічні підвісні унітази, керамічні пісуари, бачки для унітазів, керамічні унітаз-компакт-диски). Завдяки сучасним і автоматизованих технологій, високоточної системі покриття глазур'ю, продукція Newarc має рівну і гладку поверхню, і володіє високою міцністю і зносостійкістю. Виробник упевнений в якості своєї продукції, тому надає 10-річну гарантію на свої санфаянс вироби. Зносостійка кераміка продається в більш ніж 30 країнах світу (особлива популярність у Європі, Близькому Сході та Північної Африки).
Дизайнери компанії створюють широкий асортимент санфаянсовых виробі для різних стилів оформлення ванної кімнати, серед якого Ви обов'язково знайдете щось для себе.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newarc |
| Країна виробник | Туреччина |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал п'єдесталу | Кераміка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Серія | Aqua |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 615 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 115 мм |
- Ціна: 3 772 ₴





