Стакан для зубних щіток TEO 15-88-111, Volle (Іспанія).
Стакан для зубних приладдя з м'яким кільцем для розміщення на універсальному тримачі Volle Teo 15-88-341 http://svnika.com.ua/p937175124-universalnyj-derzhatel-polotenets.html.
Стакан можна використовувати як настільний, що окремо стоїть.
Стакан Матове скло
ТМ Volle було засновано в Іспанії в 1978 році. Компанія займалася тільки продажем сантехніки до 2001 року, коли було започатковано самостійну розробку і проектування керамічних виробів. Саме тоді й народився властивий Volle стиль: м'які обриси і відсутність зайвих деталей.
2012 стає відправною точкою для потужного розвитку бренду: від розширення бази постачальників до проектування комплексних рішень для ванної кімнати.
Новый вектор развития компании привел к необходимости ребрендинга, что и произошло в начале 2018 года. ТМ Volle презентовал концепцию кастомизированного дизайна ванной комнаты: все коллекции спроектировано таким образом, что модели из разных серий гармонично сочетается между собой.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | Скло |
| Розміщення | Настільне |
| Тип | Стакан |
| Ширина | 70 мм |
| Серія | Teo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Термін придатності | Необмежений |
| Колір покриття | Матове скло |
- Ціна: 409 ₴




