

Мильниця настільна Volle TEO 15-88-115
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15-88-115
415 ₴
Показати оптові ціниМильниця TEO 15-88-115, Volle (Іспанія).
Мильниця з м'яким кільцем для розміщення на універсальному тримачі Volle Teo 15-88-341 http://svnika.com.ua/p937175124-universalnyj-derzhatel-polotenets.html.
Мильницю можна використовувати як настільну окремо стоїть.
Мильниця Матове скло
ТМ Volle було засновано в Іспанії в 1978 році. Компанія займалася тільки продажем сантехніки до 2001 року, коли було започатковано самостійну розробку і проектування керамічних виробів. Саме тоді й народився властивий Volle стиль: м'які обриси і відсутність зайвих деталей.
2012 стає відправною точкою для потужного розвитку бренду: від розширення бази постачальників до проектування комплексних рішень для ванної кімнати.
Новий вектор розвитку компанії призвів до необхідності ребрендингу, що і сталося на початку 2018 року. ТМ Volle презентував концепцію кастомизированного дизайну ванної кімнати: всі колекції спроектовано таким чином, що моделі з різних серій гармонійно поєднується між собою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Скло |
| Тип мильниці | Настільна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Серія | Teo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Термін придатності | Необмежений |
| Тип | Мильниця |
| Колір | Хром |
| Колір покриття | Матове скло |
- Ціна: 415 ₴


