
Тримач для туалетного паперу Volle TEO 15-88-440
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15-88-440
2 125 ₴
Показати оптові ціниТримач туалетного паперу з кришкою TEO 15-88-440, Volle (Іспанія).
Настінний бумагодержатель з кришкою з нержавіючої сталі.
Колір покриття Хром
ТМ Volle було засновано в Іспанії в 1978 році. Компанія займалася тільки продажем сантехніки до 2001 року, коли було започатковано самостійну розробку і проектування керамічних виробів. Саме тоді й народився властивий Volle стиль: м'які обриси і відсутність зайвих деталей.
2012 стає відправною точкою для потужного розвитку бренду: від розширення бази постачальників до проектування комплексних рішень для ванної кімнати.
Новый вектор развития компании привел к необходимости ребрендинга, что и произошло в начале 2018 года. ТМ Volle презентовал концепцию кастомизированного дизайна ванной комнаты: все коллекции спроектировано таким образом, что модели из разных серий гармонично сочетается между собой.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Місткість рулонов | 1 |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 117 мм |
| Матеріал | Метал |
| Наявність кришки | Так |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 128 мм |
| Серія | Teo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Настінне кріплення | Так |
| Термін придатності | Необмежений |
| Колір | Хром |
- Ціна: 2 125 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка з прозорим вікном


