
Кутова душова поличка-поручень Volle TEO 15-88-721
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15-88-721
2 396 ₴
Показати оптові ціниНастінна кутова душова поличка-поручень TEO 15-88-721, Volle (Іспанія).
Поличка кутова для ванни і душа з вставкою-поручнем білого кольору.
Колір покриття Хром
ТМ Volle було засновано в Іспанії в 1978 році. Компанія займалася тільки продажем сантехніки до 2001 року, коли було започатковано самостійну розробку і проектування керамічних виробів. Саме тоді й народився властивий Volle стиль: м'які обриси і відсутність зайвих деталей.
2012 стає відправною точкою для потужного розвитку бренду: від розширення бази постачальників до проектування комплексних рішень для ванної кімнати.
Новий вектор розвитку компанії призвів до необхідності ребрендингу, що і сталося на початку 2018 року. ТМ Volle презентував концепцію кастомизированного дизайну ванної кімнати: всі колекції спроектовано таким чином, що моделі з різних серій гармонійно поєднується між собою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Хромований |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма полиці | кутова |
| Колір покриття | Хром |
| Серія | Teo |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 74 мм |
| Глибина | 162.5 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін придатності | Необмежений |
| Тип | Полиця металева |
- Ціна: 2 396 ₴


