Полиця двоярусна кутова для душу, навісна на душову кабінку 565/P/CC права, серія Sanibella, Andex (Poland).
Полиця у ванну кімнату правобічна на душову кабіну.
Два глибокі кошики, 4 гачки.
Переваги полиці у ванну кімнату Andex Sanibella 565/P/CC
- для встановлення полиці, Вам нема потреби робити отвори, полиця навішується на стінку кабінки;
- полиця має компактні розміри та завдяки тому, що розташовується в кутку, займає мало місця
Ширина * Висота * Глибина — 262 мм * 560 мм * 280 мм
- дві функціональні та місткі полиці
Габаритні розміри полиць
Ширина * Висота * Глибина — 262 мм * 100 мм * 194 мм
- універсальний дизайн, гармонійно поєднується з більшістю дизайнерських рішень під час облаштування ванної кімнати;
- для стійкості використані присоски для скла;
- полиця для душу виготовлена з високоякісної корозійно стійкої латуні;
- як зовнішній шар використано хромоване гальванічне покриття;
- вироблено в Польщі;— на виріб поширюється 5-річна гарантія.
Монтаж не вимагає свердління отворів.
Полиця підвішується на стінку душової кабіни




Серія аксесуарів для ванної кімнати Sanibella - характеризується делікатнішими формами. Вона чудово підходить як для невеликих ванних кімнат, так і для ванних, що мають велику площу, завдяки своєму дизайну в мінімалістичному стилі. В наявності колекції понад 35 елементів, виготовлених із високоякісної латуні, обробленої хромовим напиленням і загартованого скла.
У цій колекцій Ви знайдете все необхідне для комфортного відвідування вашої ванної кімнати. Колекція складається з предметів, як-от: дозатори для рідкого мила, мильниці, полиці ( скляні та металеві), тримачі туалетного паперу, тримачі та склянки для зубних щіток, гачки та вішалки для рушників і халатів, вішалки для рушників різних форм і модифікацій, йоржики для унітаза, навісні полиці для душових кабін, дзеркала та світильники для ванної.
Виробник: Adex
Колекція Sanibella
Країна-виробник Польща
Матеріал:
високоякісна хромована латунь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Виробник | Andex |
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Країна виробник | Польща |
| Основний колір | Хромований |
| Серія | Sanibella |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін придатності | Необмежений |
| Тип | Полиця навісна |
| Гарантійний термін | 60 |
| Тип встановлення | Навісна |
| Матеріал | Високоякісна латунь |
| Корпус (каркас) | Латунь |
- Ціна: 5 548 ₴








