

Йоржик для туалету Imprese Bitov 150300
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 150300
1 612 ₴
Показати оптові ціниТуалетний йоржик навісний Bitov 150300, Imprese (Чехія).
Настінний йоршик для унітазу без кришки
Колір покриття Хром
Колба Матове скло
"Стиль добрих традицій"
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Чтобы придать изделиям красивый зеркальный блеск, компания использует метод электрохимической гальванизации. Важным этапом, который влияет на качество хромового покрытия, является подготовка деталей к хромированию. Производственные мощности "Imprese SRO" оснащены современным автоматизированным оборудованием для шлифования и полирования латунных деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір покриття | Хром |
| Тип ершика | Настінний |
| Наявність кришки | Ні |
| Загальна висота | 378 мм |
| Матеріал підставки | Латунь |
| Матеріал | Латунь |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Висота | 378 |
| Ширина | 92 мм |
| Довжина | 119 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Серія | Bitov |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 36 |
- Ціна: 1 612 ₴


