Змішувач для умивальника Nova Opava 05075 хром, Imprese (Чехія).
Опис одинважільного змішувача для умивальника Imprese Nova Opava 05075.
Змішувач для раковини виробництва IMPRESE Чехія виготовлений з латунного сплаву марки С85700, з вмістом міді не менше 59%. Imprese надає особливого значення відповідності всім європейським стандартам, тому вміст міді у латунних сплавах в середньому становить 61%, що навіть вище встановлених норм і безумовно говорить про високу якість виробу.
Змішувач комплектується надійними керамічними іспанськими картриджами Sedal 35mm класу А. Картридж працює з мінімальним рівнем шуму за європейськими стандартами - між 17 і 19 децибелами.
Так само в комплектацію входить німецький аератор Neopearl, що забезпечує рівномірний потік води.
Стильний і сучасний дизайн поєднується з більшістю сантехнічних виробів.
У комплект входять гнучкі 35 см шланги для підключення води G 1/2 дюйма .
Основні характеристики Змішувача на раковину Imprese Nova Opava 05075:
- Монтаж на виріб (на раковину)
- Тип управління - одноважільний
- Матеріал - латунь
- Покриття - хром
- Максимальний витрата води до 7 л/хв
Гарантія на змішувач IMPRESE NOVA OPAVA 05075
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Доставка Змішувача для умивальника Imprese Nova Opava 05075
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основной концепцией производства стало использование как собственных развитых мощностей для производства корпусов смесителей, так и тесное сотрудничество с европейскими производителями комплектующих (картриджей, аэраторов).
В основу концепции стиля была заложена простота форм в сочетании с эргономичностью и изысканным дизайном, поэтому слоганом компании стало "Стиль добрых традиций". Продукция компании "Imprese SRO" легко вписывается в интерьеры любых ванных комнат за счёт широкого выбора изделий – от эконом-класса, до коллекционных дизайнерских серий.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Етапи контролю
- Вхідний контроль: вибіркова перевірка кожної партії сировини (сировина - латунь, комплектуючі - картриджі, кран-букси, шланги гнучкої підводки тощо)
- Контроль онлайн: строгий контроль на кожному етапі технологічного процесу виробництва
- Контроль на виході: 100% контроль перед відвантаженням продукції
Щоб надати виробам красивий дзеркальний блиск, компанія використовує метод електрохімічної гальванізації. Важливим етапом, який впливає на якість хромового покриття, є підготовка деталей до хромуванню. Виробничі потужності "Imprese SRO" оснащені сучасним автоматизованим обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей.
Виробник "Imprese SRO" зі свого боку гарантує незмінну якість хромованого покриття, яке не втрачає первісного блиску і не темніє на протязі експлуатації.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 7 літр/хв |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Серія | Nova Opava |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 116 мм |
| Висота виливу | 90 мм |
| Висота | 148 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 2 443 ₴





