



Змішувач термостат прихованого монтажу Imprese Centrum VRB-10400Z (3 споживача)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VRB-10400Z
10 046 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач термостат для ванни і душа Centrum VRB-10400Z хром, Imprese (Чехія).
Опис термостатичного змішувача прихованого монтажу на 3 споживача для ванни і душа Imprese Centrum.
Змішувач для ванни і душа виробництва IMPRESE Чехія виготовлений з латунного сплаву марки С85700, з вмістом міді не менше 59%. Imprese надає особливого значення відповідності всім європейським стандартам, тому вміст міді у латунних сплавах в середньому становить 61%, що навіть вище встановлених норм і безумовно говорить про високу якість виробу.
Стильний і сучасний дизайн поєднується з більшістю сантехнічних виробів.Основні характеристики Змішувача для ванни Imprese Centrum VRB-10400Z:
- Скрытытй монтаж
- Запобіжник 38°С
- Накладка - латунь
- Покриття - хром
- Елементи управління (перемикач) ABC пластик
- Внутрішня частина (бокс) у комплекті
- Також можна використовувати на 2 споживача, заглушка в комплекті.
- Максимальний розхід води - до 22 л/хв
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Гарантія на змішувач IMPRESE CENTRUM VRB-10400Z
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Змішувача для ванни Imprese Centrum VRB-10400Z
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основною концепцією виробництва стало використання як власних розвинених потужностей для виробництва корпусів змішувачів, так і тісну співпрацю з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів).
В основу концепції стилю була закладена простота форм в поєднанні з ергономічністю і вишуканим дизайном, тому слоганом компанії стало "Стиль добрих традицій". Продукція компанії "Imprese SRO" легко вписується в інтер'єри будь-яких ванних кімнат за рахунок широкого вибору виробів – від економ-класу, до колекційних дизайнерських серій.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Етапи контролю
- Вхідний контроль: вибіркова перевірка кожної партії сировини (сировина - латунь, комплектуючі - картриджі, кран-букси, шланги гнучкої підводки тощо)
- Контроль онлайн: строгий контроль на кожному етапі технологічного процесу виробництва
- Контроль на виході: 100% контроль перед відвантаженням продукції
Чтобы придать изделиям красивый зеркальный блеск, компания использует метод электрохимической гальванизации. Важным этапом, который влияет на качество хромового покрытия, является подготовка деталей к хромированию. Производственные мощности "Imprese SRO" оснащены современным автоматизированным оборудованием для шлифования и полирования латунных деталей.
Производитель "Imprese SRO" со своей стороны гарантирует неизменное качество хромированного покрытия, которое не теряет первоначального блеска и не темнеет на протяжении эксплуатации.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем.
Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип змішувача (крана) | Термостатичний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Прихований |
| Тип підводки | Жорстка |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна витрата води | 22 літр/хв |
| Серія | Centrum |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Прихований |
| Колір | Хром |
- Ціна: 10 046 ₴


