Змішувач для ванни і душа Vyskov 10340 хром, Imprese (Чехія).
Опис одинважільного змішувача для ванни Imprese Vyskov.
Змішувач для ванни і душа виробництва IMPRESE Чехія виготовлений з латунного сплаву марки С85700, з вмістом міді не менше 59%. Imprese надає особливого значення відповідності всім європейським стандартам, тому вміст міді у латунних сплавах в середньому становить 61%, що навіть вище встановлених норм і безумовно говорить про високу якість виробу.
Змішувач комплектується надійними керамічними іспанськими картриджами Sedal 35mm класу А. Картридж працює з мінімальним рівнем шуму за європейськими стандартами - між 17 і 19 децибелами.
Так само в комплектацію входить німецький аератор Neopearl, що забезпечує рівномірний потік води.
Стильний і сучасний дизайн поєднується з більшістю сантехнічних виробів.
Основні характеристики Змішувача для ванни Imprese Vyskov 10340:
- Настінний монтаж
- Тип управління - одноважільний
- Матеріал - латунь
- Покриття - хром
- Максимальний розхід води - до 22 л/хв
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Гарантія на змішувач IMPRESE VYSKOV 10340
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Змішувача для ванни Imprese Vyskov 10340
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основною концепцією виробництва стало використання як власних розвинених потужностей для виробництва корпусів змішувачів, так і тісну співпрацю з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів).
В основу концепції стилю була закладена простота форм в поєднанні з ергономічністю і вишуканим дизайном, тому слоганом компанії стало "Стиль добрих традицій". Продукція компанії "Imprese SRO" легко вписується в інтер'єри будь-яких ванних кімнат за рахунок широкого вибору виробів – від економ-класу, до колекційних дизайнерських серій.
Одним из важных шагов на пути к развитию компании "Imprese SRO" стало внедрение многоуровневого контроля за качеством продукции, которая выпускается. Вся продукция проходит тщательную обработку и контроль на каждом этапе производства, от "болванки" до готового изделия.
Этапы контроля
- Входящий контроль: выборочная проверка каждой партии сырья (сырье - латунь, комплектующие - картриджи, кран-буксы, шланги гибкой подводки и пр.)
- Он-лайн контроль: строгий контроль на каждом этапе технологического процесса производства
- Контроль на выходе: 100% контроль перед отгрузкой продукции
Чтобы придать изделиям красивый зеркальный блеск, компания использует метод электрохимической гальванизации. Важным этапом, который влияет на качество хромового покрытия, является подготовка деталей к хромированию. Производственные мощности "Imprese SRO" оснащены современным автоматизированным оборудованием для шлифования и полирования латунных деталей.
Производитель "Imprese SRO" со своей стороны гарантирует неизменное качество хромированного покрытия, которое не теряет первоначального блеска и не темнеет на протяжении эксплуатации.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем.
Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Тип підводки | Жорстка |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна витрата води | 22 літр/хв |
| Серія | Vyskov |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина виливу | 186 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Глибина | 198 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Колір | Хром |
- Ціна: 5 755 ₴





