
Змішувач для ванни і душу прихованого монтажу Imprese Praha New VR-10030(Z)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VR-10030(Z)
2 138 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач прихованого монтажу для ванни і душа Praha New VR-10030(Z) хром, Imprese (Чехія).
Опис одинважільного змішувача для ванни Imprese Praha New.
Змішувач для ванни і душа виробництва IMPRESE Чехія виготовлений з латунного сплаву марки С85700, з вмістом міді не менше 59%. Imprese надає особливого значення відповідності всім європейським стандартам, тому вміст міді у латунних сплавах в середньому становить 61%, що навіть вище встановлених норм і безумовно говорить про високу якість виробу.
Змішувач комплектується надійними керамічними іспанськими картриджами Sedal 35mm класу А. Картридж працює з мінімальним рівнем шуму за європейськими стандартами - між 17 і 19 децибелами.
Стильний і сучасний дизайн поєднується з більшістю сантехнічних виробів.
Основні характеристики Змішувача для ванни Imprese Praha New VR-10030(Z):
- Прихований монтаж
- Прихована частина в комплекті
- Тип управління - одноважільний
- Матеріал - латунь
- Покриття - хром
- Максимальний розхід води - до 22 л/хв
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Гарантія на змішувач IMPRESE PRAHA NEW VR-10030(Z)
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Змішувача для ванни Imprese Praha New VR-10030(Z)
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основною концепцією виробництва стало використання як власних розвинених потужностей для виробництва корпусів змішувачів, так і тісну співпрацю з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів).
В основу концепції стилю була закладена простота форм в поєднанні з ергономічністю і вишуканим дизайном, тому слоганом компанії стало "Стиль добрих традицій". Продукція компанії "Imprese SRO" легко вписується в інтер'єри будь-яких ванних кімнат за рахунок широкого вибору виробів – від економ-класу, до колекційних дизайнерських серій.
Одним из важных шагов на пути к развитию компании "Imprese SRO" стало внедрение многоуровневого контроля за качеством продукции, которая выпускается. Вся продукция проходит тщательную обработку и контроль на каждом этапе производства, от "болванки" до готового изделия.
Этапы контроля
- Входящий контроль: выборочная проверка каждой партии сырья (сырье - латунь, комплектующие - картриджи, кран-буксы, шланги гибкой подводки и пр.)
- Он-лайн контроль: строгий контроль на каждом этапе технологического процесса производства
- Контроль на выходе: 100% контроль перед отгрузкой продукции
Щоб надати виробам красивий дзеркальний блиск, компанія використовує метод електрохімічної гальванізації. Важливим етапом, який впливає на якість хромового покриття, є підготовка деталей до хромуванню. Виробничі потужності "Imprese SRO" оснащені сучасним автоматизованим обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей.
Виробник "Imprese SRO" зі свого боку гарантує незмінну якість хромованого покриття, яке не втрачає первісного блиску і не темніє на протязі експлуатації.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем.
Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Прихований |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Тип підводки | Жорстка |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна витрата води | 22 літр/хв |
| Серія | Praha New |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Прихований |
| Колір | Хром |
- Ціна: 2 138 ₴


