Полочка решітка кутова для душу з нержавіючої сталі, Yacore (Німеччина-Китай).
Опис навісний (настінного) полиці для ванної кімнати Yacore FAB 80909
Матеріал виробу: Нержавіюча сталь, ABS пластик
Ширина: 183 мм
Висота: 83 мм
Глибина: 183 мм
Кріплення входить в комплектацію.
Колір: полірована нержавіюча сталь
Yacore Sanitary Ware Inc.- це спільне німецько - китайське підприємство з виробництва змішувачів та аксесуарів для ванних кімнат. Розташоване в одній з найбільш економічно розвинутих провінцій КНР - Гуаньдунь . Компанія була створена в 1998 році на базі відносно невеликого виробництва. Поступово крок за кроком, нарощуючи виробничі потужності і розширюючи асортимент, вона вийшла на рівень сучасного, високотехнологічного виробництва. Всі наступні роки, тримаючи курс інноваційного розвитку, компанія Yacore і донині є однією з провідних компаній у своїй галузі.
Продукція компанії давно перетнула кордони Азіатського континенту. Висока якість продукції оцінили клієнти з Східної і Західної Європи,Австралії,Південної Африки ,а також двох Американських континентів.
Команда досвідчених інженерів-конструкторів в тандемі з дизайнерською групою створює відмінні продукти ,які відповідають головним критеріям сучасного часу:
-висока якість;
-екологічність;
- практичність;
- зручність;
- новизна;
- оригінальність і сполучуваність з іншими елементами інтер'єру.
Поєднання цих критеріїв робить продукцію компанії унікальною, здатної задовольнити потреби швидко розвивається ринку.
У вересні 2018 року продукція компанії Yacore надходить на ринок України ,щоб задовольнити найрізноманітніші запити наших покупців.
Представляємо огляд колекції FAB– це абсолютно унікальна колекція високої якості, виконана у поєднанні елементів з ABS-удароміцного полімерного матеріалу і високоякісної нержавіючої сталі. Одним з основних переваг цієї колекції є її практичність. Полімерні частини предметів стійкі до впливу агресивних засобів, не змінюють колір, тобто немає пожовтіння,а доповнення з металу не піддаються корозії в умовах підвищеної вологості приміщень.
Особливої уваги заслуговує аспект екологічності матеріалів, з яких виготовлені предмети колекції і хочеться на цьому зробити особливий акцент. Адже сучасній людині зовсім не байдуже ,якими речами він себе оточує і важливий не тільки зовнішній вигляд предмета, але безпека для здоров'я. ABS полімер-є гіпоалергенним, він абсолютно екологічним, відповідає вимогам санітарно-епідеміологічних норм, що цей матеріал застосовується навіть у харчовому виробництві.
І звичайно ж дуже важливий момент-це головне призначення цих предметів-створення зручності в життєвому просторі вашого будинку.Коли все необхідне знаходиться на відстані витягнутої руки, коли всі речі на своїх місцях, забезпечуючи легкість і комфорт власникам цих речей.
Оригінальність дизайну –це візитна картка компанії.
Над цим працює злагоджена команда фахівців. Жодне з трендових напрямів в дизайні ванної не залишається поза межами їх уваги, тому всі колекції привертають своєю новизною і ексклюзивним дизайном.
Аксесуари для ванної-це завершальний штрих дизайну інтер'єру - це акцент, який підкреслить або «змаже» роботу дизайнера.
Вибирайте правильні акценти ...
Виробник: YacoreКолекція FAB
Країна виробник Німеччина-Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Настінне кріплення | Так |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Yacore |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 183 мм |
| Глибина | 183 мм |
| Висота | 83 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Основні | |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 120 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, ABS пластик |
| Тип | Полиця навісна |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Основний колір | Нержавіюча сталь |
| Колекція | FAB |
| Термін придатності | Необмежений |
- Ціна: 1 299 ₴




