Змішувач для кухонної мийки з гнучким виливом Boa 55921, Imprese (Чехія).
Основні характеристики одинважільного кухонного змішувача з гнучким виливом Imprese Boa US 55921
- Колір Хром/Чорний
- Призначення змішувача Для кухонної мийки
- Тип управління Одноважільний
- Матеріал Латунь корпус, ПВХ вилив, тримач виливу пластик
- Особливості Гнучкий вилив (Знімна лійка)
- Максимальний витрата води до 7 л/хв
- 2 режими подачі води
- Керамічний іспанська картридж Sedal 25 мм
- Гнучка підводка
- Приєднувальний розмір 1/2"
- Довжина виливу 223 мм
- Висота виливу 232 мм
- Висота змішувача 486 мм
- Ширина змішувача 100 мм
- Довжина (глибина) змішувача 262 мм
- Регулятор струменя Аератор
- Спосіб монтажу На мийку, На стільницю, Врізний (один отвір)
Гарантія змішувач для кухні Imprese Boa US 55921 від виробника 5 років.
- Корпус змішувача - 5 років
- Рухливі і неметалеві комплектуючі - 2 роки
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Крана для кухонного миття IMPRESE BOA US 55921
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографій Кухонного змішувача Imprese Boa US 55921


Змішувач для кухонного миття Imprese BOA US 55921 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата змішувача для миття Imprese BOA US 55921 :
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Ознайомитися з іншими моделями, ви можете за посиланням Змішувачі для кухні Imprese
Перейшовши за посиланням, ви можете підібрати собі:
Змішувач для кухні виробництва IMPRESE Чехія виготовлений з латунного сплаву марки С85700, з вмістом міді не менше 59%. Imprese надає особливого значення відповідності всім європейським стандартам, тому вміст міді у латунних сплавах в середньому становить 61%, що навіть вище встановлених норм і безумовно говорить про високу якість виробу.
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основною концепцією виробництва стало використання як власних розвинених потужностей для виробництва корпусів змішувачів, так і тісну співпрацю з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів).
В основу концепції стилю була закладена простота форм в поєднанні з ергономічністю і вишуканим дизайном, тому слоганом компанії стало "Стиль добрих традицій". Продукція компанії "Imprese SRO" легко вписується в інтер'єри будь-яких ванних кімнат за рахунок широкого вибору виробів – від економ-класу, до колекційних дизайнерських серій.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Етапи контролю
- Вхідний контроль: вибіркова перевірка кожної партії сировини (сировина - латунь, комплектуючі - картриджі, кран-букси, шланги гнучкої підводки тощо)
- Контроль онлайн: строгий контроль на кожному етапі технологічного процесу виробництва
- Контроль на виході: 100% контроль перед відвантаженням продукції
Щоб надати виробам красивий дзеркальний блиск, компанія використовує метод електрохімічної гальванізації. Важливим етапом, який впливає на якість хромового покриття, є підготовка деталей до хромуванню. Виробничі потужності "Imprese SRO" оснащені сучасним автоматизованим обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей.
Виробник "Imprese SRO" зі свого боку гарантує незмінну якість хромованого покриття, яке не втрачає первісного блиску і не темніє на протязі експлуатації.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 7 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Серія | Boa |
| Колір покриття | Хром/чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 223 мм |
| Висота виливу | 232 мм |
| Висота | 486 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 262 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 5 209 ₴



