


Тумба з умивальником Prato Pr-65 Ювента старий дуб
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: PR-65 старый дуб
Відправка з 13 квітня 202614 600 ₴
Показати оптові ціниТумба Juventa Prato Pr-65 з умивальником Atria-65 (два висувних ящика)
Опис і характеристики Тумби під умивальник Ювента Prato Pr-65
- Колір Старий дуб;
- Корпус виготовлений з МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Фасадні частини виготовлені з МДФ одностороннього ламінування товщиною 19 мм;
- Дно ящиків виготовлене з ДСП товщиною 16 мм;
- Зовні поверхню меблів для ванної покрита матовою структурної ПВХ плівкою, яка так само відштовхує вологу;
- Тумба оснащується двома висувним ящиками на доводжувача, з функцією повного висунення;
- У конструкції тумби під раковину передбачено простір для підведення і відведення води;
- Тумбочка в своїй конструкції має врізні хромовані ручки;
- Тумба з умивальником підвісна (вбудовано два регульованих навісу).
Опис і характеристики умивальника Sanovit Atria-65
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Atria
- Тип умивальника Меблевий накладної
- Матеріал виробу Кераміка
- Ширина 65 см
- Висота 13.5 см
- Довжина 45.5 см
- Вага 14,7 кг (+- 5%)
Габаритні розміри Тумби Juventa Prato Pr-65 з раковиною Sanovit Atria 65
- Висота 55 см
- Ширина 65 см
- Глибина 45 см
- Вага загальний 26,2 кг
Гарантія на тумбу у ванну Juventa Prato Pr-65 з умивальником Atria-65 від виробника 24 місяці.
Доставка підлогової тумби з умивальником JUVENTA PRATO PR-65
- по Києву - безкоштовно;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Умивальника Atria-65 з тумбою Juventa Prato Pr-65 (біла):


Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
Меблі серії "PRATO"- мінімалізм, трендові кольори, округлий дизайн і врізні хромовані ручки. Меблі Ювента Прато зроблена з якісних матеріалів, що гарантує її довговічність і зносостійкість. Доступна ціна, високі експлуатаційні характеристики, позитивні відгуки вдячних клієнтів – все це робить Ювента Prato однією з найбільш затребуваних і популярних колекцій меблів для ванних кімнат. Prato складається з тумб з умивальником (шириною 65, 75, 85 см), універсальних пеналів для ванної (висотою 100 і 170 см), дзеркальних шафок (дзеркал) з LED-підсвічуванням (шириною 60, 70, 80, 90 см).
Тумба Juventa Prato Pr-65 с умывальником Atria 65 Вы можете заказать:
- на сайте - непосредственно в интернет магазине - Svnika.com.ua Заказы принимаются круглосуточно - форма для покупки товаров (корзина);
- по телефону - понедельник-пятница с 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при этом необходимо указать:
- полное наименование товара (как на сайте);
- код товара ;
- количество;
- адрес отправки и контактный телефон.
Оплата Тумбы Juventa Prato Pr-65 с раковиной Sanovit Atria-65:
- предоплата, перечисление денежных средств на карту ПриватБанка.
* При перечислении денежных средств через приложение Приват24 комиссия за перевод отсутствует.
- наложенный платеж, при получении в отделении компании перевозчика. При этом компания перевозчик взимает плату за денежный перевод.
- наличный расчет при самовывозе Киев;
- наличный расчет при доставке курьером.
*Внимание! цвет изделия на мониторе может отличаться от реального. Производитель без уведомления может изменять комплектацию товара. Магазин не несет ответственность за изменения внесенные производителем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 26.2 кг |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Серія | Prato |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал раковини | кераміка |
| Основний колір | Старий дуб |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 14 600 ₴


