Тумба з умивальником Oscar Osc-80 Juventa графіт
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OSC-80GR
Відправка з 10 квітня 202614 890 ₴
Показати оптові ціниТумба Juventa Oscar OSC-80 з умивальником з штучного каменю Tampa-80
Опис і характеристики Тумби під умивальник Ювента Oscar Osc-80
- Колір Графіт ;
- Корпус виготовлений з вологостійкого ДСП ламінованого;
- Фасадні частини виготовлені з ламінованого вологостійкого ДСП з декоративним тисненням ;
- Корпус ящиків виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм, колір "Титан";
- Ящики встановлені на направляючі повного висунення з функцією самодотягивания, що забезпечує їх плавне і безшумне закривання;
- У конструкції тумби під раковину передбачено простір для підведення і відведення води;
- Тумбочка в своїй конструкції має дві хромовані ручки;
- Тумба підвісна, і навішується на два регульованих навісу;
- Рекомендується комплектувати пеналом, дзеркальною шафою, навісним комодом, навісним шафкою серій Oscar.
Опис і характеристики умивальника з штучного каменю Укркомпозит Tampa-80
- Виробник Укркомпозит Україна
- Серія Tampa
- Тип умивальника Меблевий накладної
- Матеріал виробу Штучний камінь
- Ширина 81,3 см
- Довжина 47,2 см
Габаритні розміри Тумби Juventa Oscar Osc-80 з раковиною Укркомпозит Tampa-80
- Висота 54.9 см
- Ширина 81.3 см
- Глибина 47.2 см
Гарантія на тумбу у ванну Juventa Oscar Osc-80 з умивальником Tampa-80 від виробника 24 місяці.
Доставка навісний тумби з умивальником JUVENTA OSCAR OSC-80
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Умивальника Tampa-80 з тумбою Juventa Oscar Osc-80:





Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
Меблі серії «Oscar» - функціональна, універсальна і вологостійка меблі для ванної кімнати. Меблі для ванної серій Oscar сподобається своїм розміром, кольором і тиснення на фасаді. Колекція Juventa Oscar складається з : навісний комод, навісний шафка, навісна тумба з умивальником шириною 80 см (81,3 см), пенал навісний. Виробами серії Оскар можна укомплектувати ванні кімнати різних розмірів. Якщо хочете створити класичний інтер'єр, тоді серія меблів Oscar - оптимальне рішення, та відмінне співвідношення ціна-якість.
Тумба Juventa Oscar Osc-80 з умивальником Tampa-80 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Тумби Juventa Oscar Osc-80 з раковиною Укркомпозит Tampa-80:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Основний колір | Графит |
| Серія | Oscar |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Наявність умивальника | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 472 мм |
| Висота | 549 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 813 мм |
| Раковина | Штучний камінь |
- Ціна: 14 890 ₴











