


Змішувач для умивальника Grohe Eurosmart New 23124003 з гігієнічної лійкою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23124003
5 559 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач для раковини Eurosmart New 23124003 з бидеткой , Grohe (Німеччина)
Одноважільний змішувач для раковини з гігієнічним душем.
Основні характеристики одинважільного змішувача для раковини GROHE Eurosmart New 23124003
Колір покриття: хром
- Тип управління Одноважільний
- Матеріал Латунь
- Гнучка підводка
- Приєднувальний розмір 3 / 8"
- Довжина виливу 111 мм
- Висота виливу 92 мм
- Висота змішувача 169 мм
- Регулятор струменя Аератор
- Спосіб монтажу На виріб (один отвір)
Комплектація GROHE Eurosmart New 23124003:
- Змішувач;
- Гігієнічна лійка;
- Шланг з'єднання гігієнічної лійки 1500 мм;
- Настінний тримач лійки;
- Гнучка підводка.
Керамічний картрідж 28 ММ Grohe

Технологія GROHE SilkMove® , застосовувана в картриджі, що забезпечує плавність управління важелем.
Змішувач оснащений механізмом плавного регулювання температури і напору води, за рахунок якого важіль управляється легко протягом багатьох років експлуатації.



Гарантія на змішувач на умивальник з бидеткой GROHE Eurosmart New 23124003 від виробника 5 років.
Доставка Крана на умивальник Grohe Eurosmart New 23124003
- по Україні кур'єрською службою (БЕЗКОШТОВНО)
- по Києву - кур'єром (БЕЗКОШТОВНО)
- Київ - самовивіз
Фотографії Змішувача для умивальника Grohe Eurosmart New 23124003


Змішувач для умивальника Grohe Eurosmart New 23124003 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Змішувачі у ванну Grohe Eurosmart New 23124003:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Серія | Eurosmart New |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 169 мм |
| Висота виливу | 92 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 28 мм |
| Довжина виливу | 111 мм |
| Довжина шланга | 15 см |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
- Ціна: 5 559 ₴


