Дзеркало Juventa Oscar OscMC-80
Опис і характеристики Дзеркала з шафкою Ювента Oscar OscMC-80
- Колір Графіт
- Корпус і фасад виготовлений з ламінованого ДСП ;
- Дзеркальна шафа має три дверцята, які навішуються на накладні петлі з доводчиками (система "Soft Close"), що забезпечує їх плавне і безшумне закривання;
- Простір за дверцятами розділене двома скляними полицями;
- Дзеркало оснащений LED-лампою;
- Усередині шафи розташувалися вмикач-вимикач і розетка;
- Вбудовані регульовані навіси.
Габаритні розміри Дзеркала Juventa Oscar OscMC-80
- Висота 68,1 см
- Ширина 80 см
- Глибина 16,1 см
- Вага загальний 23 кг
Гарантія на дзеркало у ванну Juventa Oscar OscMC-80 від виробника 24 місяці.
Доставка дзеркала для ванної JUVENTA OSCAR OSCMC-80 графіт
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Дзеркальної шафи з підсвічуванням для ванни Juventa Oscar OscMC-80:



Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
Меблі серії «Oscar» - функціональна, універсальна і вологостійка меблі для ванної кімнати. Меблі для ванної серій Oscar сподобається своїм розміром, кольором і тиснення на фасаді. Колекція Juventa Oscar складається з : навісний комод, навісний зекральный шафка, навісна тумба з умивальником шириною 80 см (81,3 см), пенал навісний. Виробами серії Оскар можна укомплектувати ванні кімнати різних розмірів. Якщо хочете створити класичний інтер'єр, тоді серія меблів Oscar - оптимальне рішення, та відмінне співвідношення ціна-якість.
Дзеркало з підсвічуванням у ванну кімнату Juventa Oscar OscMC-80 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Дзеркала з LED підсвічуванням Juventa Oscar OscMC-80:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | пряме |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Дверка | 3 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Основний колір | Графіт |
| Серія | Oscar |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | скло |
| Фасади | дзеркало |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 161 мм |
| Висота | 681 мм |
- Ціна: 8 126 ₴








