IMPRESE Bila Desne душова система зі змішувачем для ванни і душа T-10155 (Чехія)
Душовий комплект з одноважільного змішувачем для ванни і верхнім душем зовнішнього монтажу.
Основні характеристики душового набору Imprese T-10155 Bila Desne
Душова система складається з:
Душова стійка:
- Матеріал Латунь
- Хромоване покриття
- Висота 1340 мм (регулюється по висоті в межах 980-1340)
- Діаметр 20 мм
Верхній душ:
- Форма Квадратна
- Розмір лійки 203х203 мм
- Регульований кут нахилу
Ручний душ (лійка)
- Форма Прямокутна
- Матеріал лійки ABS пластик
- Ширина лійки 84 мм
- 3 функції ручного душу: Злива, Масаж, Туман
Тримач для лійки ручним
Шланг
- Гнучкий
- Подвійний оплетка
- Довжина 1500 мм
Змішувач для ванни та душу
- Матеріал Латунь
- Хромоване покриття
- Одноважільний
- Керамічний картридж 35 мм (Sedal EN - 35 С/D)
- Приєднувальний розмір G ½
Гарантія на Душовий гарнітур IMPERESE Bila Desne T-10155:
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Душового комплекту Imprese Bila Desne T-10155
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фотографії душовою системи Imprese T-10155 Bila Desne





Душову систему Imprese Bila Desne T-10155 з Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Imprese T-10155 Bila Desne Системи для душу зі змішувачем для ванни, верхнім і ручним душем:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основною концепцією виробництва стало використання як власних розвинених потужностей для виробництва корпусів змішувачів, так і тісну співпрацю з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів).
В основу концепції стилю була закладена простота форм в поєднанні з ергономічністю і вишуканим дизайном, тому слоганом компанії стало "Стиль добрих традицій". Продукція компанії "Imprese SRO" легко вписується в інтер'єри будь-яких ванних кімнат за рахунок широкого вибору виробів – від економ-класу, до колекційних дизайнерських серій.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Етапи контролю
- Вхідний контроль: вибіркова перевірка кожної партії сировини (сировина - латунь, комплектуючі - картриджі, кран-букси, шланги гнучкої підводки тощо)
- Контроль онлайн: строгий контроль на кожному етапі технологічного процесу виробництва
- Контроль на виході: 100% контроль перед відвантаженням продукції
Щоб надати виробам красивий дзеркальний блиск, компанія використовує метод електрохімічної гальванізації. Важливим етапом, який впливає на якість хромового покриття, є підготовка деталей до хромуванню. Виробничі потужності "Imprese SRO" оснащені сучасним автоматизованим обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей.
Виробник "Imprese SRO" зі свого боку гарантує незмінну якість хромованого покриття, яке не втрачає первісного блиску і не темніє на протязі експлуатації.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Встановлення | Пристінна |
| Серія | Bila Desne |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душова штанга | Так |
| Вилив | Так |
| Ручний душ | Так |
| Змішувач | Так |
| Шланг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1340 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Додаткові функції | |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Система очищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 10 065 ₴









