IMPRESE Grafiky душова система зі змішувачем для душу ZMK041807090 (Чехія)
Колір ЧОРНИЙ НІКЕЛЬ (BLACK NICKEL)
Душовий комплект з одноважільного змішувачем для душу і верхнім душем зовнішнього монтажу.
Основні характеристики душового набору Imprese ZMK041807090 Grafiky
Душова система складається з:
Душова стійка:
- Матеріал Латунь
- Колір покриття - чорний нікель
- Висота 1420 мм (регулюється по висоті в межах 970-1420)
Верхній душ:
- Форма Прямокутна
- Розмір лійки 300 х 200 мм
- Регульований кут нахилу
Ручний душ (лійка)
- Форма Прямокутна
- Розмір лійки 200 х 35 мм
- 1 функція ручного душу: Злива
Тримач для лійки ручним
Шланг
- Гнучкий
- Подвійний оплетка
- Довжина 1500 мм
Змішувач для душу
- Матеріал Латунь
- Колір покриття - чорний нікель
- Одноважільний
- Керамічний картридж 35 мм (Sedal EN - 35 С/D)
- Приєднувальний розмір G ½
Гарантія на Душовий гарнітур IMPERESE Grafiky ZMK041807090:
- Гарантія від виробника - 5 років
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Душового комплекту Imprese Grafiky ZMK041807090
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Серія Grafiky Imprese
Фотографії душовою системи Imprese ZMK041807090 Grafiky





Душову систему Imprese Grafiky ZMK041807090 з Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Imprese ZMK041807090 Grafiky Системи для душу зі змішувачем для душу, верхнім і ручним душем:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основною концепцією виробництва стало використання як власних розвинених потужностей для виробництва корпусів змішувачів, так і тісну співпрацю з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів).
В основу концепції стилю була закладена простота форм в поєднанні з ергономічністю і вишуканим дизайном, тому слоганом компанії стало "Стиль добрих традицій". Продукція компанії "Imprese SRO" легко вписується в інтер'єри будь-яких ванних кімнат за рахунок широкого вибору виробів – від економ-класу, до колекційних дизайнерських серій.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Етапи контролю
- Вхідний контроль: вибіркова перевірка кожної партії сировини (сировина - латунь, комплектуючі - картриджі, кран-букси, шланги гнучкої підводки тощо)
- Контроль онлайн: строгий контроль на кожному етапі технологічного процесу виробництва
- Контроль на виході: 100% контроль перед відвантаженням продукції
Щоб надати виробам красивий дзеркальний блиск, компанія використовує метод електрохімічної гальванізації. Важливим етапом, який впливає на якість хромового покриття, є підготовка деталей до хромуванню. Виробничі потужності "Imprese SRO" оснащені сучасним автоматизованим обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей.
Виробник "Imprese SRO" зі свого боку гарантує незмінну якість хромованого покриття, яке не втрачає первісного блиску і не темніє на протязі експлуатації.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Колір | Чорний |
| Встановлення | Пристінна |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
| Система очищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1420 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Змішувач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Grafiky |
- Ціна: 30 084 ₴








